NOVÉ NÁDOBY NA TŘÍDĚNÝ ODPAD A SVOZ DOOR-TO-DOOR

Informace o změně způsobu svozu některého tříděného odpadu.

Vážení občané,

záleží nám na ochraně životního prostředí a ctíme platné zákony, které nás vybízejí k zvýšení podílu tříděného odpadu. Chceme být aktivními zastánci třídění odpadu, a proto jsme se rozhodli vylepšit náš systém tak, abyste měli ještě pohodlnější a jednodušší možnost třídit odpad.

Zastupitelstvo obce proto rozhodlo vybavit každou domácnost popelnicí pro tříděný odpad. Do této popelnice bude možné vhazovat PLASTY, KOVY a NÁPOJOVÉ KARTONY.

Vývoz popelnic bude 1x za 14 dní, VŽDY VE STŘEDU v lichých týdnech ( 1.VÝVOZ proběhne 10.5. další pak 24.5. ……)

• Nádobu na tříděný odpad obdrží zdarma každá domácnost s trvale hlášeným alespoň jedním občanem v obci.
  • Úhradu nákladů za odvoz, třídění a likvidaci odpadu též hradí obec.

Popelnici si občané mohou vyzvednou v hasičárně v těchto termínech:

• 29.4.  od 8:00 do 11:00 hodin
  • 6.5.  od 8:00 do 11:00 hodin

nebo po telefonické domluvě na tel: 733505593.

Zvony na plasty z obce budou odstraněny,  zůstanou pouze na ostatní tříděný odpad-  PAPÍR A SKLO.

• kovy.jpg 145159 Kb
  • Plasty.jpg 560175 Kb