Napojení na kanalizaci je povoleno

kanalizace

S platností od 22.11.2019 je možné se napojit na kanalizační řád. Pro napojení musíte kontaktovat pověřenou osobu, které vám potvrdí správnost napojení a podepíše napojovací protokol. Bez tohoto protokolu se není možné připojit.

S platností od 22.11.2019  je možné se napojit na kanalizační řád.

Protokol o kontrole napojení je v příloze

Tento protokol odevzdejte pověřené osobě, nebo ho doručte na obecní úřad, případně pošlete naskenovaný na emailovou adresu podatelna@obec-dlouha-lhota.cz.

Pozor, je přísně zakázáno do kanalizačního řádu vypustit obsah Vašeho septiku, nebo žumpy. Čistírna nabíhá do zkušeního provozu a provádá se aktivace kalu. Pokud by se obsah zumpy dostal do čistírny způsobí vážné poruchy provozu.

Pověřené osoby

JménoRoleKontaktní telefon